Bohužel jsme nejlevnější.
Bohužel jsme nejlevnější.

Potřebujete krátkodobý pronájem auta? Kdy se vyplatí a pro koho?

Krátkodobé pronájmy aut se hodí pro celou řadu lidí. Potřebujete k dispozici vůz po dobu, kdy je ten váš v servisu nebo v opravě? Pak je to ideální řešení, které nezruinuje váš účet. Možná potřebujete dopravu na krátkou cestu, ale auto zároveň musíte nechat doma pro další členy rodiny. A možná jen nemáte rádi cestování městskou hromadnou dopravou.

Kdy se vyplatí krátkodobý pronájem auta?

Pronájmem auta můžete například ušetřit peníze při delších cestách, kdy byste jinak platili za parkování ve městě, stejně tak jako při cestě na vzdálenější letiště, kdy taxi už nedává smysl a nechat své auto 14 dnů na parkovišti, tak se nedoplatíte. A nebo se ani nebudete vracet na stejné letiště.

Ideálním řešením také může být při cestách na dovolenou, pokud už by vaše milované auto delší cestu nemuselo zvládnout nebo je zkrátka příliš malé pro celou rodinu a všechna potřebná zavazadla.

Půjčení auta oceníte i v tom případě, kdy se chystáte na pracovní meeting či schůzku s klientem a nechcete zrovna přijet ve svém rodinném autě plném autosedaček 🙂

I půjčení auta na víkend není problém. Například v pátek vyzvednete, v neděli vrátíte.

Car sharing versus autopůjčovna

K dispozici jsou dnes různé možnosti pronájmu automobilů. Jednou z nich je sdílení aut tzv. car sharing, umožňující uživatelům pronajmout si auto na den prostřednictvím online aplikace. 

Je však důležité mít na paměti, že to má i svá úskalí. Například se můžete ocitnout ve slepé uličce, pokud vám vozidlo nebude vráceno včas, nastoupíte do špinavého vozu nebo se během používání porouchá.

Další možností je krátkodobý pronájem auta v autopůjčovně. Dobrá autopůjčovna v Brně nabízí možnost vyzvednutí na místě ve všední dny 8:30–17:30 (mimo pracovní dobu s příplatkem 400 Kč) a nebo vám auto přivezeme až před dům – do 15 km od provozovny Masná za 300 Kč (+15 Kč za každý kilometr navíc). Navíc jsme nejlevnější v okolí – průměrně 950 Kč za pronájem na den nebo 850 Kč/den při půjčení na 4-7 dní), aniž by to bylo na úkor našich služeb – můžete se stoprocentně spolehnout na náš příjemný a vstřícný personál a vyřízení všech náležitostí spolehlivě a včas.

Co můžete očekávat u vozu z autopůjčovny?

Ať už plánujete služební cestu nebo romantický výlet, nabízíme nové a zánovní vozy, karavany, dokonale čisté a udržované, díky kterým bude vaše cesta skutečně příjemným zážitkem. Bez ohledu na to, kam se chystáte nebo jaký typ vozu hledáte, my máme vozový park s moderním vybavením a funkcemi.

Pronájem vozů vždy zahrnuje havarijní pojištění, povinné ručení, dálniční známku pro ČR a sezónní pneumatiky, a naše vstřícná a spolehlivá asistenční služba vám poskytne klid na cestách. V případě autonehody, odcizení nebo vykradení vozu stačí zavolat a okamžitě přebíráme řešení s pojišťovnou a vám, v případě potřeby, přistavíme náhradní vůz. Takže se opravdu můžete spolehnout, že je o vás dokonale postaráno.

Krátkodobý pronájem si zařídíte jednoduše

Pronájem auta je navíc v dnešní době opravdu jednoduchý. Stačí předložit řidičský průkaz a občanský průkaz nebo cestovní pas a složit vratnou kauci. Stačí dodržet jednoduché podmínky pronájmu a vrátit auto zpět v původním stavu. O kolik je to pohodlnější než všechny starosti spojené s péčí o vlastní vozidlo?

Pronájem auta na jeden den může být výhodnější než jiná automobilová řešení. Koneckonců, pronájem vozu eliminuje nutnost využívat veřejnou dopravu nebo sdílené jízdy. S pronájmem máte větší kontrolu nad tím, kam a kdy pojedete; spontánní rozhodnutí, která odpovídají vašemu rozvrhu, jsou jednoduchá a bez stresu. Pronájem vozidla má ve srovnání s jinými způsoby dopravy rozhodně své výhody – tak proč to nezkusit?

  • Tomáš Brankovský,
  • 31.5.2023

Comments are closed.

Hledáme úspory. I spojení „nejlevnější autopůjčovna“ nám přijde zbytečně dlouhé.