Bohužel jsme nejlevnější.
Bohužel jsme nejlevnější.

Půjčení auta na víkend

Plánujete výlet na víkend, ale máte auto v servisu, nebo žádné nevlastníte? Nebo vás čeká velké stěhování a všechny květiny se do vašeho auta nevejdou? Půjčovna aut může být skvělou volbou pro ty, kteří potřebují dopravu, ale nechtějí se zabývat problémy a náklady spojenými s vlastním autem.

Řešení je snadné, nabízíme celou řadu vozidel. U nás půjčená auta navíc dostanete vždy v perfektním stavu, s úsměvem a včas. Hledáte-li dobré úspory, naše autopůjčovna v Brně nabízí ideální řešení.

Víkendový výlet

Pokud si chcete o víkendu užít zábavu a dobrodružství, pronajměte si auto a vyrazte po vlastní ose! Vyhnete se problémům s jízdními řády, zpožděním autobusů a nedostupnými cestami. Pronájem vozidla může být překvapivě cenově dostupný a mnohem pohodlnější.

Nejenže můžete prozkoumávat oblast podle vlastního uvážení, ale také se nemusíte obávat, že budete vázáni na jedno místo. Nezáleží na tom, zda jste se právě přestěhovali, nebo plánujete něco speciálního, mít auto na víkend je vynikající způsob, jak poznat vše, co vaše nová oblast nabízí.

Víme, že je občas náročné pobrat o víkendu celou rodinu a ještě kamarády dětí – pronajměte si karavan a hurá na cesty. 🙂 Nebojte se půjčit si auto na dovolenou.

Auto na svatbu či oslavu

Půjčení auta na víkend je ideálním řešením pro svatební a podobné události. Ať už potřebujete přepravit svatební výzdobu, dary nebo členy rodiny, krásné nablýskané vozidlo určené speciálně pro tyto oslavy zajistí, že všichni dorazí bezpečně a včas.

S rostoucím počtem svatebních míst, která se nacházejí ve venkovských oblastech, může snadno dostupné auto zefektivnit svatební přípravy a snížit stres. Pronájem auta navíc přináší prvek překvapení pro hosty, kteří přijedou v luxusních vozidlech. Díky zajímavým možnostem přepravy můžete před tímto výjimečným dnem prožít dobrodružství.

Na víkend do zahraničí

Vezmete-li si na víkend auto do zahraničí, najdete s ním mnohem více možností, jak maximálně využít čas tam strávený. Po předchozí domluvě s námi v tom není žádný problém. Ať už projíždíte svěží krajinou, nebo navštěvujete pulzující města, díky volnosti vozidla jsou vaše zážitky pohodlnější a mnohem méně stresující. Nebo se možná chcete vydat po strmých a klikatých silnicích, které byste veřejnou dopravou nikdy nezvládli.

Ať už se jedná o prohlídku památek s rodinou, roadtrip s přáteli nebo jen starou dobrou jízdu na vlastní pěst, s námi si můžete být jisti, že pronájem auta i do zahraničí proběhne bez problémů.

Stěhování jednoduše během jednoho víkendu

Naši zákazníci mají k dispozici celou řadu vozů, takže si mohou vybrat ten správný pro bezpečný převoz svých věcí. Nabízíme i možnost rezervace střešního nosiče. Možná stěhujete nábytek nebo jen převážíte předměty mezi různými adresami, pronájem auta na víkend vám může zajistit klid díky spolehlivým vozidlům a ochotnému zákaznickému servisu.

Všechna vozidla pravidelně čistíme a udržujeme, aby zůstala ve výborném stavu a zároveň poskytovala maximální komfort a pohodlí. S námi se již nemusíte strachovat o převoz nábytku přes víkend.

Půjčení zcela bez starostí

Jsme nejlevnější autopůjčovna v Brně a širokém okolí. Přesto se na nás můžete spolehnout. Naše vozy jsou v perfektním stavu, nové nebo zánovní. Všechny mají povinné ručení a jsou havarijně pojištěna, mají dálniční známku pro ČR a samozřejmě sezónní pneumatiky. V našich vozech se nekouří, jsou čisté a uklizené.

K půjčení auta stačí splnit dvě podmínkypředložit doklady (řidičský průkaz skupiny B a občanský průkaz/cestovní pas) a složit vratnou kauci (10.000 Kč). Kvůli vyzvednutí vozu ani nemusíte na naši pobočku, nabízíme přistavení v Brně (do 15 km) za 300 Kč. Bude nám potěšením udělat vše pro to, aby váš víkend byl co nejlepší.

  • Tomáš Brankovský,
  • 14.9.2022

Comments are closed.

Hledáme úspory. I spojení „nejlevnější autopůjčovna“ nám přijde zbytečně dlouhé.