Bohužel jsme nejlevnější
Půjčovna luxusních vozů BMW

Cesta k luxusu nebyla nikdy snazší. Ať už v naší půjčovně sáhnete po BMW X1 nebo BMW X5, vždy usednete do svižného, nespoutaného, ale zároveň bezpečného světa luxusních zážitků. Stačí otočit klíčkem. Anebo ještě lépe, nechte vše na našem řidiči.


Podívejte na ně, nesluší jim to?
Naše autopůjčovna by bez těchto krasavců postrádala obrovský kus duše. Je to srdcovka, o kterou se s Vámi velmi rádi dělíme. Dobře totiž víme, že každé nasednutí, každé zařazení vyššího stupně a sešlápnutí pedálů za sebou zanechá nezapomenutelný zážitek.

I proto máme v autopůjčovně celou řadu pečlivě vybraných luxusních vozů. Co z nich ale dělá tak výjimečná auta? Kromě skvělého designu se mohou pyšnit tempomatem, navigací nebo vyhřívanými sedadly. Výlety po městě určitě usnadní parkovací senzory. Klimatizace je samozřejmostí. Kupředu je k tomu žene minimálně 140 koní.

S takovými luxusními automobily budete mít celé Brno prostě pod palcem. A nezáleží na tom, jestli jste zrovna manažer nebo máma od rodiny. Jednoduše si vyberete, co Vám nejvíce sedí.

Zobrazit celou nabídku autopůjčovny >>>
Najdete nás 8 minut od centra Brna